Hakkında

Nedir-bu.com Hakkında

Nedir-bu.com olarak teknoloji, robotik kodlama , bilim, doğa, programlama ,donanım ve yazılım, eğitim, fizik ve Web 2.0 araçları konularında hazırladığımız özgün makalelerle 2020 tahinde hizmete girmiş bir web sitedir. Nedir-bu.com sitemizdeki yazılar özenle seçilmekte ve hiç bir hak ihlali olmaması için özgün bir şekilde yazılmaktadır. Sitemizdeki içerikler kendi deneyim ve tecrübelerimizin ışında yazılmaktadır. Bu sayfa içerik üreten bizler hakkında bilgiler bulmanız için hazırlanmıştır.

Nedir-bu.com ile ilgi bir sorunla ya da hak ihlali ile karşılaşırsanız lütfen İletişim sayfasından ya da Admin@nedir-bu.com adresinden bizi bilgilendirin.

Biz Kimiz ?

Branşlarımızdan , ilgi alanlarımızdan, hobilerimizden ve insanların merak edeceğini düşündüğümüz konulardan oluşan bir site yapma fikri uzun zamandır aklımızdaydı. Nedirbu.net bu şekilde ortaya çıktı. Kısaca kendimizden bahsedecek olursak,

Ahmet KIRIK – Admin

Bilişim Teknolojileri öğretmeniyim. 11 yıldır eğitim camiasının  içindeyim. Uzun zamandır web tasarım konusunda çalışmalarım bulunmaktadır. Halen yayında olan kendi kodladığım ve hazır olarak düzenleme yaptığım bir çok site bulunmaktadır. İçerikler konularında programlama , donanım , yazılım, doğa ve teknoloji konularında yazılar yazmaktayım.

mail adresim : ahmetkirik@gmail.com

Bilge KIRIK – Editör

Fizik öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Araştırmayı ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Bu yüzden Nedir-bu.com için yazı hazırlamaktan keyif duyuyorum. Sitemiz için yazılar hazırladığım kategoriler bilim , fizik.

 

Bizimle iletişim kurmak isterseniz iletişim formundan mesaj yollayabilirsiniz.

Başa dön tuşu